Avast 5 a Spyware Doctor v Google Packu

Česká verze oblíbeného Google Packu obsahuje nově bezplatnou verzi antivirového programu Avast 5.

Google Pack je sada užitečných a často používaných programů, které je možné používat zdarma (někdy pouze za určitých podmínek, např. domácí použití). Google Pack obsahuje např. Webový prohlížeč Google Chrome, Google Picasa pro organizaci a úpravu fotek, prohlížeč Mozilla Firefox s lištou Google Toolbar, Adobe Reader, Google Earth, apod.

Google Pack v české verzi naleznete na adrese: http://pack.google.com/intl/cs/pack_installer.html

Za zmínku ovšem jistě stojí to, že v Google Packu v anglické verzi naleznete poněkud odlišnou sadu programů, vč. antivirového programu. Jedná se o Spyware Doctor with Antivirus, který opravdu velice přísně upozorňuje na veškeré hrozby, včetně pouze těch potencionálních. Výhodou stažení této aplikace v Google Packu oproti stažení ze stránek výrobce je to, že v Google Packu je rozšířenější verze, které nejen umí najít hrozby, ale také je odstranit. Dalším velice příjemným zjištěním také je, že  Spyware Doctor with Antivirus je v české verzi. Po stažení stačí pouze v programu nastavit češtinu.

Anglická verze Google Pack obsahuje oproti té české např. také Skype, Google Talk, nebo RealPlayer. Anglickou verzi naleznete na adrese: http://pack.google.com/intl/en/pack_installer.html?ciNum=13&hl=en

Výhodou Google Pack je kromě toho, že jsou v něm všechny programy zdarma také to, že pro obsažené aplikace existuje jeden správce (zvaný Google Updater), který udržuje tyto aplikace stále aktuální. Nemusíte se tedy starat o aktualizace každého programu zvlášť.

Jeden komentář u “Avast 5 a Spyware Doctor v Google Packu”

  1. Jiří Grill

    že jsou v něm všechny programy zdarma

Napsat komentář