Windows Defender

Windows Defender

Přehled základních vlastností: Kromě odstraňování spyware blokuje i vyskakovací okna.

Platformy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 a novější

Licence: MS EULA (ověření pravosti vaší kopie operačního systému Windows XP)

Výrobce: Microsoft Corporation

Lokalizace do českého jazyka: NE

Charakteristika: Program Windows Defender je bezplatný program, který umožňuje chránit váš počítač před automaticky otevíranými okny, zpomalením výkonu a před hrozbami zabezpečení, které souvisejí se spywarem a dalším nežádoucím softwarem. Zahrnuje funkci Ochrana v reálném čase, monitorovací systém, který doporučuje zákroky proti spywaru v případě jeho detekce, minimalizuje přerušení a přispívá k udržení vaší produktivity.

Ke stažení

Zpět na seznam antispyware produktů.

Windows Defender

Máte zkušenosti s tímto antispywarem? Podělte se o ně v naší diskuzi.

2 Komentářů u “Windows Defender”

  1. Sonny

    Dobrý program, spíš ale slouží na ochranu, aby se vám nenastavily služby či různé ovladače bez vašeho vědomí. Jako antivir nebo antispyware je dost slabí. Rozhodně doporučuji INSTALOVAT a nechat spuštěnou rez. ochranu. Je naprosto nekonfliktní co se týče ostatních programů s rez. ochranou a jeho provoz vůbec neucítíte. Spotřebovává naprosté minimum prostředků a jeho ochrana se hodí.

  2. Cestmir Kosinski

    Jsem vlastníkem netbooku s programem Windoovs XP,jsem nízkopříjmovým důchodcem ,tedy vyhledávám toliko programy free .Měl jsem nějakou dobu instalovaný Awg ,jelikož vyžaduji upgrade placene ,které by narušilo přesah mých obligatorných plateb kpř.netový signál,mobil ,nájemné ,služby plyn ,voda ,elektřina aj. ,Takže reflektuji toliko na Free nabídky,Za ochotu o sporozumění děkuji Kosinski cestakos@seznam.cz

Napsat komentář