Astaro Security Gateway

Astaro Security Gateway

Základní funkce:
– Firewall;
– Intrusion Prevention;
– VPN gateway (IPSEC, SSL VPN, L2TP, PPTP);
– Antivirus pro web i email (HTTP, FTP, SMTP, POP3);
– Antispam, Phishing protection(SMTP, POP3);
– Antispyware a Content Filtering.

Licence: Freeware pro osobní, nekomerční použití – nutná registrace.

Výrobce: Astaro Corporation

Lokalizace do českého jazyka: NE

Operační systém: Windows XP a novější

Popis instalace: Pro úspěšnou registraci je nutné zadat platný email. Po úspěšném přihlášení do svého účtu pokračujte kliknutím na odkaz „license“ v levém menu, klikněte na tlačítko pro vytvoření licence – „Get home license“ (licence pro domácí použití). Pokud souhlasíte s licenčními podmínkami, stáhnete si licenční soubor (*.txt), který v rozhraní Astaro WebAdmin nahrajete do systému.

Pro bezproblémovou instalaci a provoz je zapotřebí instalovat Astaro Security Gateway software na samostatné PC, které splňuje minimální hardwarové požadavky a kompatibilitu dané výrobcem. Podrobnosti o podporovaném hardware a požadavcích jsou uvedené na webové stránce Astaro support resources.

Instalace se provádí z CD, na kterém je ISO obraz Astaro Security Gateway (stažitelný z webu výrobce nebo uživatelského portálu my.astaro). Technická podpora je k dispozici formou znalostní databáze a fóra, které je pro všechny uživatele přístupné zdarma.

Registrace

Zpět na seznam antivirových produktů.

Máte zkušenosti s tímto antivirem? Podělte se o ně v naší diskuzi.

12 Komentářů u “Astaro Security Gateway”

 1. Jiří Novotný

  prosím o stažení antiviru
  děkuji

 2. admin

  Dobrý den, tento sw produkt lze stáhnout pouze po registraci na stránkách výrobce. Zaregistrujte se tedy prosím, výše je uveden odkaz.

 3. Dominika

  mám zavirováný počítač poradíte mi prosím co s tím?

 4. admin

  Je mi líto, toto je moc obecný dotaz a tématicky sem nepatří. Ale obecně můžu poradit jediné …
  1) Provést scann PC pomocí on-line scannerů (např. http://www.eset.cz/eset-online-skener nebo jiný alternativní http://www.antivirzdarma.cz/antiviry/online-scannery/)
  2) Pokud to nepomůže přeinstalovat operační systém, a nejlépe zformátovat celý HDD.
  3) Do budoucna – chovat se na Internetu obezřetněji 🙂

 5. steny

  Zajimalo by me prosim, co to znamena chovat se na internetu obezretne… Neklikam na zadne pornostranky ani jine, spamy neotviram…. Chovam se obezretne nyni? Jaka jsou hlavni pravidla pro bezpecne pouzivani internetu? Dekuji a pohodove dny.

 6. admin

  Ahoj, v zásadě ano. Ještě bych přidal, že je nutné dávat pozor kam zadávám své osobní a důvěrné údaje. Pokud už je tedy zadat musím. Dále třeba pravidla pro osobní heslo. Máte jedno pro všechno nebo jich máte víc? Jak často je měníte? Jakou máte sílu hesla? Používáte v hesle malá i velká písmena, číslice a speciální znak? Pokud jich máte víc, tak si je asi nepamatujete, kde je máte uložené? atd… Jinak předešlé otázky jsou tzv. řečnické – neodpovídej mi na ně! 🙂
  Nesmíme ale zapomínat, že můžeme chytit i jinde než na internetu. Zavirované soubory na CD či flash disku, nejčastěji mp3, filmy, fotky, ale i dokumenty ze sady Microsoft office. Je nutné tedy takové soubory před použitím projet antivirem.
  A samozřejmě udržovat aktuální antivirový program, ale i internetový prohlížeč.

 7. Ľubo

  Poprosil by som o stiahnutie antivíru.
  ďakujem.

 8. admin

  Dobrý den, tento antivirový program lze stáhnout pouze po registraci na stránkách výrobce. Zaregistrujte se tedy prosím na uvedeném odkazu.

 9. Jana

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak se zbavím „přeskakování“ obrazovky. Je to taky nějaký vir?

 10. admin

  Dobrý den Jano, z Vašeho komentáře jasný závěr udělat nelze. Přítomnost viru nelze nikdy na 100% vyloučit, může se ale také jednat „pouze“ o problém s grafickou kartou. Doporučuji u Vašeho antivirového programu spustit hloubkovou (detailní) kontrolu. Uvažoval bych i o kontrole nějakým online scannerem.

 11. nada danisova

  mam asi zavirovany pc anevim co stim

 12. LUCIE POLÁKOVÁ

  Prosím o stažení antivirového programu do mého PC. Můj počítač je již delší dobu ohrožen,proto musí být co nejdříve zabezpečen proti virům.
  Děkuji
  Lucie Poláková

Napsat komentář